Noc Oscarov cover

Ten moment, keď ti celý večer naprávajú motýlika: Ramiho fotky bavia internet

27. 02 2019 12:00 | dg
Rami Malek získal Oscara
Rami Malek získal Oscara Foto: Profimedia.sk

Keď vyšiel na pódium, aby si prevzal Oscara za najlepšieho herca v hlavnej úlohe, aj tak ho mal nakrivo.

Nikto nepochybuje o tom, že odovzdávanie Oscarov patrí k najprestížnejším a tiež k najnoblesnejším udalostiam vôbec. Mesiace príprav a niekoľko stoviek ľudí, ktorí sa na tom celom podieľajú, aby sa všetko zaobišlo bez najmenšej možnej chyby či trapasu, si rozhodne zaslúžia uznanie.

Ani svetové hviezdy, ktoré prijali pozvanie na 91. ročník udeľovania filmových cien, si neželajú, aby sa im podarilo vyrobiť nejaké nechcené faux pas. Aj oni sú však len ľudia.

KOMPLETNÝ ZOZNAM VÍŤAZOV 91. ROČNÍKA OSCAROV NÁJDETE TU.

Napríklad taký Rami Malek mal celý večer problém s motýlikom. Zakaždým mu ho niekto musel naprávať. Najprv jeho partnerka a filmová kolegyňa Lucy Boynton, neskôr Lady Gaga. A dámy neboli jediné.

Keď vyšiel na pódium, aby si prevzal Oscara za najlepšieho herca v hlavnej úlohe, aj tak ho mal nakrivo. Pozrite si vtipné zábery na Ramiho Maleka.

Na ďalšie fotky sa prekliknete šípkou vpravo (priamo na fotke).

 Zdroj: Instagram/9gag

Ďakovná reč Ramiho Maleka:

Tridsaťsedemročný herec s egyptskými koreňmi v ďakovnej reči najprv poďakoval svojej matke. Neskôr sa zamyslel nad tým, čo by bol povedal svojmu mladšiemu ja.

„To dieťa zápasilo so svojou identitou... Myslím na všetkých, ktorí s tým bojujú. Urobili sme film o mužovi gejovi, imigrantovi, ktorý žil svoj život bez toho, aby sa niekomu ospravedlňoval. Fakt, že Freddieho a jeho príbeh dnes večer oslavujem s vami, je dôkaz toho, že presne po takýchto príbehoch dychtíme,“ povedal Rami.

Následne sa opäť vrátil k svojmu pôvodu a rodičom. „Som synom imigrantov z Egypta. Som prvá generácia Američanov a časť môjho príbehu sa píše práve teraz a je nemôžem byť viac vďačný. Tento moment je niečo, čo si budem vážiť do konca svojho života,“ dodal.