Noc Oscarov cover

Známy Slovák sa dostal sa na oscarovskú párty. Stretol sa s najväčšími hviezdami

25. 02 2019 09:30 | zv
Lukáš Kimlička na párty Eltona Johna.
Lukáš Kimlička na párty Eltona Johna. Foto: Instagram/lukaskimlicka
Lukáš Kimlička na párty Eltona Johna.
Lukáš Kimlička na párty Eltona Johna.
Lukáš Kimlička na párty Eltona Johna.

V Los Angeles zažil to, o čom iní snívajú.

Na tohtoročných Oscarov zrejme nikdy nezabudne fotograf a stylista Lukáš Kimlička. Talentovaný a úspešný Slovák sa dostal na oscarovskú párty Eltona Johna do Los Angeles, odkiaľ spolu so svetoznámymi celebritami sledoval dianie 91. ročníka odovzdávania filmových cien.

Lukášovi sa podarilo stretnúť sa s tými najväčšími hviezdami. Pre magazín Emma prezradil, že už na ceste z Londýna vedel, že s ním bude letieť významná osobnosť. „Hneď som vedel, že s nami letí veľká celebrita. Najprv nastúpila ochranka, aby ju kryli a samozrejme ako prvá aj vystúpila z lietadla. Keď som sa lepšie pozrel, spoznal som v nej partnerku Ramiho Maleka Lucy Boynton," povedal pre magazín Emma.

Tým sa jeho šťastie neskončilo. Keď čakal pred hotelom, kde bol ubytovaný, na auto, stretol samotného Ramiho Maleka. „Ako som stál a čakal na auto, zrazu sa vedľa mňa postavil Rami. Bol to neuveriteľný pocit, že o pár hodín neskôr som ho videl preberať Oscara!"

Okrem oscarových hviezd videl v tesnej blízkosti aj Heidi Klum, Jane Seymour či Dana Bilzeriana, s ktorým dokonca na párty sedel za jedným stolom.

Pozrite si jeho exkluzívne fotky vo FOTOGALÉRII.

Zdroj:Instagram/lukaskimlicka

Záznam z noci Oscarov si nenechajte ujsť už v pondelok 25. februára o 21.30 h na Doma.