Lady Gaga rozpútala na internete hotové šialenstvo. Dôvod je však smutný

20. 02 2019 11:30 | dg
Lady Gaga na Grammy Awards
Lady Gaga na Grammy Awards Foto: Profimedia.sk

Milovníkov megahitu Zrodila sa hviezda táto správa zjavne potešila.

Fanúšikovia Lady Gaga začali špekulovať, že speváčka zrušila zásnuby a je opäť slobodná po tom, čo jej (ex)snúbenec Christian Carino chýbal po jej boku na odovzdávaní hudobných cien Grammy. Na ruke jej dokonca chýbal zásnubný prsteň a Carina nespomenula ani v ďakovnej reči.

Zástupca 32-ročnej interpretky potvrdil správu o rozchode exkluzívne pre magazín PEOPLE. „Skrátka to nefungovalo. Vzťahy sa občas končia. Nejde tu o žiadnu zdĺhavú drámu,“ povedal ďalší zdroj, ktorý dodal, že dvojica sa rozišla „pred istým časom“.

Christian Carino a Lady Gaga na SAG Awards
Foto: Profimedia.sk
 

Milovníkom megahitu Zrodila sa hviezda táto správa stačila na to, aby v komentároch rozpútali hotové šialenstvo. Speváčku, ktorá vo filme nominovaného na Oscara stvárnila postavu speváčky Ally, už fanúšikovia vidia po boku Bradleyho Coopera.

Tu je niekoľko komentárov:

„Ďalšia mimoriadna správa: Bradley Cooper a Irina Shayk sa rozišli. Zdroje portálu TMZ tvrdia, že Bradley Cooper a Lady gaga tvoria pár.“

„Pretože ona a Bradley Cooper sa potrebujú dať dokopy!“

„Je zaľúbená do Bradleyho.“

„Bradley si ide po teba, zlatko. Ona je doňho tak veľmi zaľúbená.“

„Rešpektujem Irinu a Bradleyho, ale chcem, aby bola Lady Gaga s Bradleym Cooperom.“

Štyridsaťštyriročný americký herec tvorí od roku 2015 pár s modelkou Irinou Shayk, s ktorou má takmer dvojročnú dcéru Leu.

Irina Shayk a Bradley Cooper na Zlatých glóbusoch
Foto: Profimedia.sk
 

Sledujte Noc Oscarov s Romanom Juraškom a jeho hosťami už v nedeľu 24. februára a v zázname v pondelok 25. februára na Doma!

 

Komentáre (0)