Lady Gaga sa inšpirovala filmom Zrodila sa hviezda: Gigantické tetovanie!

15. 02 2019 15:30 | dg
Lady Gaga a Bradley Cooper vo filme Zrodila sa hviezda
Lady Gaga a Bradley Cooper vo filme Zrodila sa hviezda Foto: Profimedia.sk

Speváčka na svoje stvárnenie postavy Ally nikdy nezabudne.

Lady Gaga má na svojom tele dve nové tetovania - jedným z nich sú noty na ruke a tým druhým je obrovská ruža na chrbte. Ale nie len taká hocijaká.

Tridsaťdvaročná americká speváčka a herečka sa inšpirovala filmom Zrodila sa hviezda, v ktorom si zahrala hlavnú úlohu po boku Bradleyho Coopera.

Nápis la vie en rose (v preklade život v ruži) je totožný s názvom skladby Édith Piaf, ktorú spievala Lady Gaga ako speváčka Ally v bare na začiatku filmu, kedy sa prvýkrát stretla s country spevákom Jacksonom Mainom (postavu stvárnil Bradley).

Zdroj: Instagram/ladygaga

Zdroj: Instagram/ladygaga


Remake filmu z roku 1937 je nominovaný na Oscara celkovo v ôsmich kategóriách - Najlepší mužský herecký výkon v hlavnej úlohe, Najlepší ženský herecký výkon v hlavnej úlohe, Najlepší mužský herecký výkon vo vedľajšej úlohe, Najlepšia filmová pieseň, Najlepší adaptovaný scenár, Najlepšia kamera, Najlepší mix zvuku a zlatú sošku môže získať aj v kategórii Najlepší film.

Odovzdávanie cien 91. ročníka najprestížnejších filmových cien sa uskutoční už v nedeľu 24. februára v losangelskom Dolby Theatre.

Sledujte Noc Oscarov s Romanom Juraškom a jeho hosťami už v nedeľu 24. februára a v zázname v pondelok 25. februára na Doma!

 

Komentáre (0)