Pokračovanie kultového filmu na obzore? Fanúšikovia vo vytržení!

26. 01 2019 14:00 | pet
Jeff Bridges ako nezabudnuteľný Dude
Jeff Bridges ako nezabudnuteľný Dude Foto: Profimedia.sk

No všetko môže byť aj úplne inak.

Keď sa v roku 1998 dostal do kín film Big Lebowski, ani jeho tvorcovia nepredpokladali, čo spôsobí. Trpká komédia bratov Coenovcov v hlavnej úlohe s držiteľom Oscara Jeffom Bridgesom vyvolala doslova ošiaľ.

A ten trvá v podstate dodnes. Film si vyslúžil kultový status a hlášky z neho sa bežne používajú aj v súčasnosti. Preto je pochopiteľné, že fanúšikovia pohoďáckeho huliča, ktorý sa necháva oslovovať Dude, sa už roky dožadujú pokračovania.

Nedávno vyvolal novú vlnu ošiaľu samotný Jeff Bridges. Na sociálnej sieti zverejnil krátky tízer, o ktorom sa momentálne vedú siahodlhé debaty. Vo videu sa opäť objavuje Dude vo svojich typických kožených šľapkách a známom svetri. Na konci sa objaví dátum 3. február 2019.

zdroj: twitter.com/TheJeffBridges

Práve v tento deň sa uskutoční finálový zápas NFL. Super Bowl patrí k najsledovanejším televíznym prenosom na svete a fanúšikovia špekulujú, čo sa v tento deň udeje. Oficiálne oznámia, že Big Lebowski dostane pokračovanie? Je to len upútavka na samotný Super Bowl? Alebo sa Jeff Bridges objaví ako Dude v nejakej veľkolepej reklame, ktorá bude mať premiéru počas prenosu?

Skrátka, vôbec nič nie je isté a medzi fanúšikmi vládne zmätok. Nepomohol tomu ani status od samotného Bridgesa: "Nemôžeš žiť v minulosti, človeče. Zostaňte na príjme." Tak ako to nakoniec bude?

Sledujte Noc Oscarov už v nedeľu 24. februára a v zázname v pondelok 25. februára na Doma!

 

Komentáre ( 0)